رزومه

ما در بخش معرفی شرکت درباره تاریخچه، هدف و دستاوردهای خود در طی 28 سال فعالیت برای شما مشتریان و کارفرمایان عزیز به‌طور مختصر شرح دادیم. در اینجا برای آشنایی بیشتر شما، درباره رزومه کارا صنعت تدبیر پایا اعم از حوزه‌های کاری، وندورلیست‌های ثبت شده و رضایتنامه‌ها را شرح داده‌ایم.

حوزه‌های کاری

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا مفتخر شده است که در طی 28 سال فعالیت خود در حوزه‌های مختلف صنایع نقش داشته باشد. این شرکت با صنایعی از جمله صنایع پالایشگاهی نفت و گاز، پتروشیمی و شیمیایی، نیروگاهی، صنایع فولاد و معدنی، صنایع غذایی و نوشیدنی و توانیر همکاری‌های مستمری دارد. در هر صنعت بسته به نوع نیاز، وسعت، تعداد تجهیزات و بودجه محصولات طراحی و ساخته شده متفاوت است. تیم بزرگ کارا صنعت تدبیر پایا همواره در تلاش است تا علاوه بر ارائه محصولات خود به بهترین نحو، انتظارات مشتریان خود را تا حداکثر ممکن برآورده سازد.

صنایع پالایشگاهی و نفت و گاز صنایع پتروشیمی و شیمیایی صنایع نیروگاهی صنایع فولاد و معدنی صنایع غذایی و نوشیدنی همکاری صنایع توانیر و کاراجت
صنایع پالایشگاهی نفت و گاز صنایع پتروشیمی و شیمیایی صنایع نیروگاهی صنایع فولاد و معدنی صنایع غذایی و نوشیدنی صنایع توانیر

وندورلیست تایید شده (AVL)

از سال 1374 تاکنون، شرکت کارا صنعت تدبیر پایا به عنوان اولین و با سابقه‌ترین طراح و سازنده تجهیزات ثابت تولید خلاء در ایران محسوب شده و در لیست تامین‌کنندگان مورد تائید (AVL) بسیاری از شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مطرح کشور مانند فهرست بلند منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت، هلدینگ خلیج فارس، گروه پتروشیمی باختر، هلدینگ پترو فرهنگ، هلدینگ سپهر انرژی، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی (PIDEMCO)، طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی (PIDEC)، شرکت مهندسى و ساختمان صنایع نفت (OIEC)، مجموعه شرکت‌های مپنا، شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت نارگان، شرکت مهندسین مشاور سازه، شرکت مهندسین مشاور نام‌آوران دلوار، شرکت مهندسین مشاور ناموران، شرکت کیسون، شرکت آذراب، شرکت چمان، گروه ملی فولاد ایران، شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت فولاد آلیاژی اصفهان، شرکت فولاد خراسان، شرکت فولاد خوزستان، شرکت سوخت راکتورهای هسته‌ای، شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی، شرکت مدیریت تولید برق مشهد، نیروگاه سیکل ترکیبی گناوه، نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان و بیش از 400 شرکت مهم داخلی دیگر حضور دارد.

رضایتنامه‌های دریافتی

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا همواره جلب نظر مشتریان و کارفرمایان را در اولویت قرارداده و این افتخار را داشته است که با ساخت تجهیزات با کیفیت، راندمان و طول عمر بالا و نیز انجام به موقع تعهدات خود عملکردی رضایت‌بخش را ارائه دهد. رضایتنامه‌های بارگذاری شده تنها بخش کوچکی از انبوه رضایتنامه‌هایی است که شرکت کارا صنعت تدبیر پایا از ابتدای تاسیس تا‌کنون موفق به اخذ آن گشته است.

برای مشاهده رضایتنامه‌های دریافتی ما بر روی لینک کلیک نمایید. 

مشتریان ما

برای مشاهده مشتریان ما بر روی لینک کلیک نمایید.

گواهینامه‌ها

در کاراجت تمام تلاش ما براین است که نه تنها محصولات و خدماتمان متناسب با نیازهای مشتریان باشد، بلکه فراتر از آن رفته تا رابطه‌ای بلندمدت و مبتنی بر اعتماد و ارزش‌آفرینی ایجاد گردد. در همین راستا کلیه محصولات خود را منطبق با آخرین استانداردهای جهانی و همچنین بر اساس نیازهای خاص مشتریان به صورت سفارشی، طراحی و عرضه می‌نماییم.

 گواهینامه HSE-MS

سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و زیست محیطی

 گواهینامه HSE-MS

 گواهینامه IMS

سیستم مدیریت یکپارچه‌ای( ایزو 9001، ایزو 14001 و ایزو 45001 )

 گواهینامه IMS

گواهینامه ایزو 9001

سیستم مدیریت کیفیتی

گواهینامه ایزو 9001

گواهینامه ISO 14001

استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی

گواهینامه ISO 14001

 گواهینامه ISO45001

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای

 گواهینامه OHSAS18001

 

سایر مجوزها و گواهینامه‌ها : 

207851 fps certificate

207851 fps certificate

IWNT

IWNT

ثبت اختراع

ثبت اختراع

دانش بنیان

دانش بنیان