صنایع فولاد و معدنی

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا با برند تجاری کاراجت، با تکیه بر دانش فنی خود در زمینه طراحی و ساخت اجکتورهای بخار، اجکتورهای خلاء، انواع مختلف تله‌های بخار(تله بخار ترمودینامیکی-تله بخار ترمواستاتیکی_تله بخار مکانیکی-)، انواع سایلنسرها (ونت سایلنسر-سایلنسر خطی)، مفتخر به همکاری با بزرگ‌ترین شرکت‌های معدنی و فولادی کشور از جمله: فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت فولاد اسفراین و ... می‌باشد.

در صنایع فولادسازی، آهن خام در کارخانجات متالوژی ثانویه به نام (Ruhrstahl-Hereaus-Plants) پالایش می‌گردد. عملیات وکیوم در واحدهای RH منجر به تولید فولاد با بالاترین کیفیت از طریق گاز زدایی فلز ذوب شده و حذف گازهای هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن با این روش، موجب تولید فولاد خالص با ویژگی‌های ممتاز و بدون ترکیب با آلیاژهای آهن‌دار می‌شود.

محصولات و خدمات کاراجت جهت مصارفی مثل کاهش میزان هیدروژن و نیتروژن‌ (دیگسینگ)، اکسیژن زدایی و کربن زدایی تا کمترین میزان‌ (Lowest carbon contents in the magnitude of 0,001 mass percent) و افزودن عناصر آلیاژی در هنگام عملیات وکیوم در کارخانجات فولادسازی عرضه می‌شوند. مزایای وجود این اجکتورها در کارنجات فولادسازی شامل دسترسی سریع برای تخلیه مخزن فرآیندی جهت رسیدن به فشار مورد نظر که لازمه آن با وجود ظرفیت بسیار بالای مکش (‌‌به عنوان مثال ظرفیت چند هزار کیلوگرم بر ساعت یا حجم بسیار بالای جریان)، قابلیت واکنش بالا و عملکرد بهینه حتی در شرایط بسیار سخت و سرمایه‌گذاری اولیه اندک است. صنایع فولاد و معدنی