صنایع پالایشگاهی

صنایع نفت و گاز
صنایع نفت و گاز


بیش از دو دهه، شرکت کاراجت کالاها و خدمات خود را جهت استفاده در پالایشگاه‌های نفت و گاز عرضه نموده است. مهمترین مصارف این شرکت در این صنایع عبارتند از:

تقطیردرخلا: اجکتورها و وکیوم سیستم‌های تولید شده در این شرکت جهت تقطیر تحت خلا نفت خام مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیستم‌های تولید خلا ما تقریبا در اکثر پالایشگاه‌های نقت خام کشور نصب گردیده‌اند.

شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا با بهره‌گیری از تیمی توانمند و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر، تاکنون موفق به تجهیز بیش از 25 واحد پالایشگاهی، 30 واحد پتروشیمی و بیش از 200 شرکت مختلف در صنایع غذایی، شده است. 

این شرکت، افتخار دارد، اعلام کند که با تولید انواع اجکتورهای بخار، اجکتورهای مایع، اجکتورهای گاز، انواع سایلنسر، مدل‌های مختلف استیم تراپ یا تله بخار، اسپرینگ هنگر و تجهیزات فرآیندی از قبیل سمپل کولر و راپچر دیسک گام مهمی در راستای بومی سازی صنعت نفت کشور برداشته است.    

نفت سنگین و ماسه‌های نفتی: نفت خام سنگین یکی از انواعی است که به سختی استخراج می‌گردد و تجهیزات کاراجت عملکرد قابل اطمینانی جهت بالا کشیدن ماسه‌های نفتی و درخصوص نفت خام فوق سنگین دارند.

تجزیه روغن‌های روان‌ساز: تولید روغن‌های روان‌ساز از نفت خام نیاز به میزان مشخص و پایداری از وکیوم در برج‌های تجزیه دارد. اجکتورهای کاراجت و استفاده ترکیبی از آنها در کنار رینگ پمپ‌های مایع گزینه مناسبی برای صنایع تولید کننده روغن‌های روان‌ساز می‌باشد.

فرآیندهای تبدیل: فرآیندهایی مانند FCCU، هیدروکرکینگ، هیدروتریتینگ، و زغال سازی نیاز به تجهیزات خاصی از جمله کندانسورهای سطحی دارند. شرکت کاراجت با همکاری تنگاتنگ با صنایع توربوماشین، توان حداکثری حاصل از توربین بخار را با اطمینان از عملکرد کندانسورهای سطحی بخار ممکن می‌سازد.

سوخت‌های پاک: سیستم‌های اجکتور تولید شده در کاراجت و کندانسورهای مخصوص فرآیندهای خلا، عملکرد ویژه‌ای در فرآیند تصفیه بنزین عرضه می‌نمایند. هر جایی که بهبود فرآیند بازیابی فرآورده تقطیر میانی (middle distillate recovery) و جداسازی سولفور مورد نظر باشد، کاراجت تامین کننده مورد نظر شماست.

با استفاده از لینک زیر کاراجت را در حوزه صنایع نفت و گاز بیشتر بشناسید

مشاهده رزومه صنایع نفت و گاز

نظر بدهید