صنایع غذایی و نوشیدنی

صنایع غذایی و نوشیدنی

صنایع غذایی و نوشیدنی


در صنایع غذایی و نوشیدنی، بازیافت بهینه اسیدهای چرب و روغن های موجود در بخارات فرآیند بوزدایی، مزیت های اقتصادی را از طریق کاهش هدر رفت مواد و آلودگی آب کندانسور به همراه دارد.

بوزدایی روغن خوراکی تحت خلا، و در فشار مطلق بسیار پایین انجام می پذیرد. سیستم های اولیه در شرایط ۵ تا ۶ mm Hg abs و با کندانسور تماس مستقیم کار می کردند. ولی امروزه در فشار ۱٫۵ تا ۳ mm Hg و با کندانسورهای سطحی داخلی کار می کنند. این فشار کم موجب کاهش مصرف بخار و همچنین مصرف انرژی در فرآیند بوزدایی می گردد. اجکتورهای بخار و وکیوم سیستم های تولید شده توسط کاراجت متضمن عملکرد مطمئن و مصرف بهینه انرژی در این فرآیندها می باشند.

شایان ذکر است ، کاراجت با طراحی دقیق اجکتورها و سیستم های تولید خلاء همواره به بهبود کیفیت سیستم های صنایع غدایی پرداخته است که کسب رضایتنامه های متعدد از شرکت های برتر صنایع غدایی ، گواهی این مدعا است.  

به منظور پاسخگویی بهتر به نیازهای این روزها، نیازهایی همچون صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست، کاراجت محصولات ویژه و جدیدی را با سیستم های بسته آب و سیستم های آب خنک و وکیوم سیستم های ice (dry)-condensation عرضه می نماید.

از مصارف دیگر اجکتور در صنایع پالایش روغن خوراکی می توان به رنگ زدایی تحت خلا، هیدروژن دار کردن، و هواگیری اشاره نمود.

محصولات مرتبط

اجکتور بخار
وکیوم سیستم
چیلر بخار
وکیوم سیستم Ice (dry)- Condensation

با در حوزه صنایع غذایی بیشتر آشنا شوید با استفاده از لینک زیر:

مشاهده رزومه صنایع غذایی

نظر بدهید