درباره ما

معرفی شرکت

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا فعالیت خود را از سال 1374‌ با نام کارا تهویه و با همکاری گروهی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی‌ شریف آغاز کرد. هدف این شرکت در ابتدا، تولید تجهیزاتی دانش‌بنیان و بدون مشابه داخلی در حوزه‌های مرتبط با انرژی بود. پس از طراحی و ساخت اجکتورهای بخار این شرکت توانست گواهینامه تاییدیه از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در سال 1376 را دریافت کند و سپس به منظور بومی‌سازی و استفاده از توانمندی‌های داخلی، در سال 1380 نخستین واحد تولیدی خود به مساحت 2000 مترمربع را به بهره‌برداری رساند. در سال 1386 گواهینامه ISO 9001-2000 از شرکت TÜV Rheinland Group در زمینه طراحی و ساخت بسیاری از تجهیزات موردنیاز صنایع نیروگاهی، نفت و گاز و پتروشیمی را اخذ نمود و همزمان با تغییر نام شرکت کارا تهویه به کارا صنعت تدبیر پایا واحد دوم تولیدی خود را به مساحت 6000 مترمربع در شهرک صنعتی توس مشهد افتتاح کرد.

در سال 1393 این شرکت به عنوان «شرکت دانش‌بنیان» ارزیابی گردید و در همین سال به منظور حرکت به سمت صادرات و همکاری با شرکت‌های بین‌المللی، اقدام به تاسیس شرکت EFEFKATTECH در کشور آلمان نمود. کارا صنعت تدبیر پایا یک‌سال بعد توانست نام تجاری ®KARAJET را ثبت نماید و سبد محصولات خود را توسعه دهد که این امر مرهون تلاش و همفکری تیمی متشکل از بهترین مهندسان و تکنسین­‌ها در بخش‌های مختلف طراحی، مهندسی، تحقیق و توسعه، تولید، کنترل کیفیت و... بوده است.

شما می‌توانید کاتالوگ عمومی شرکت کارا صنعت تدبیر پایا را از اینجا مشاهده نمایید.

استراتژی ما

هدف ما از تاسیس این مجموعه، دستیابی به دانش فنی و طراحی و تولید تجهیزات دانش‌بنیان در صنایع گوناگون به خصوص در صنایع مرتبط با انرژی بوده است. اولویت انتخاب ما نیز همواره محصولاتی بوده است که تولید کننده داخلی نداشته و یا طراحی و تولید آن در کشور، براساس دانش فنی نبوده است. در این راستا هم‌اکنون این شرکت بیش از 20 نوع محصول را در 5 گروه متفاوت با برند ®KARAJET طراحی و تولید می‌نماید.

افتخارات و گواهینامه‌ها

شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا، توانسته در حوزه‌های کاری متفاوتی موفق به همکاری با مهمترین صنایع مختلف از جمله صنایع پالایشگاهی و نفت و گاز، صنایع پتروشیمی و شیمیایی، صنایع نیروگاهی، صنایع فولاد و معدنی، صنایع غذایی و نوشیدنی و توانیر شود. بدین جهت تاکنون در میان شرکت‌های ایرانی بهترین رزومه را برای خود رقم زده است و در وندورلیست بیش از 400 شرکت مختلف قرار گرفته است. در این راه تعهد به بالاترین کیفیت و استفاده از دانش و توان فنی بومی جوانان این کشور باعث شده است که شرکت کارا صنعت تدبیر پایا به سمت جهش تولید و حرکت پویا در راستای رفع کشور از نیاز خارجی، گام بردارد. شایان ذکر است که در این مسیر کسب ده‌ها رضایت‌نامه، حضور در وندورلیست‌ها و تامین تجهیزات بیش از 10000 پروژه نشان‌دهنده تبدیل شعار به حقیقت است.

رزومه شرکت کارا صنعت تدبیر پایا

محصولات ما

ما در شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا (کاراجت) تلاش بر آن داریم تا هر روز به کیفیت، دقت و اثر بخشی محصولات خود بیافزاییم. محصولات طراحی و ساخته شده توسط  کارا صنعت تدبیر پایا (کاراجت) در حوزه‌های متفاوتی کاربرد دارند و برحسب نیاز هر صنعت طراحی و نحوه ساخت متفوات است. محصولات کاراجت به شرح زیر است:

اجکتور تله بخار دی سوپر هیتر میکسر کندانسور
سیستم تولید خلا راپچر دیسک سایلنسر ساپورت تجهیزات تصفیه