مهندسی

طراحی و مهندسی

تیم مهندسی کاراجت، با بهره‌گیری ازفارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر ایران درحرفه‌های مرتبط با آن، همواره به عنوان پیشرو در طراحی تجهیزات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و صنایع معدنی و غذایی با بالاترین استانداردهای روز دنیا بوده است.

این تیم افتخار دارد که با بهره‌گیری از نرم افزاری‌های به روز دنیا دراین حوزه و تکیه بر دانش فنی درطراحی محصولات این شرکت، مانند انواع اجکتورها، سیستم‌های تولید خلاء، انواع سایلنسرهای بخار و تجهیزات فرآیندی و حرارتی، همواره با قوی‌ترین شرکت‌های خارجی به رقابت پرداخته و گامی مهم در جهت جهش تولید و توانمند سازی داخلی کشور عزیزمان ایران برداشته است. لازم به ذکر است تیم مهندسی شرکت کارا صنعت تدبیر پایا درطراحی محصولات از نرم‌افزارهای بومی و داخلی استفاده می‌کند. 

رضایتنامه‌های عملکرد محصولات کارصنعت تدبیر پایا دلیل روشنی بر این ادعا است که این شرکت توانسته در بسیاری از پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها، کارخانه جات صنایع غذایی، صنایع معدنی و فولادی، نیازاین مجموعه‌ها به خارج از کشور را در تامین تجهیزات برطرف سازد و کیفیتی شایسته عرضه نماید. امید است با پیشبرد اهداف جهش تولید توسط شرکت کارا صنعت تدبیر پایا، این توامند‌سازی داخلی روز به روز افزایش یابد.

 

 

 

 

نظر بدهید