مهندسی

طراحی و مهندسی

تیم مهندسی کاراجت ، با بهره گیری ازفارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران درحرفه های مرتبط با آن، همواره به عنوان پیشرو در طراحی تجهیزات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ، نیروگاهی و صنایع معدنی و غذایی با بالاترین استاندارد های روز دنیا بوده است .

این تیم افتخار دارد که با بهره گیری از نرم افزاری های به روز دنیا دراین حوزه و تکیه بر دانش فنی درطراحی محصولات این شرکت، مانند انواع اجکتورها ،سیستم های تولید خلاء ،انواع سایلنسرهای بخار و تجهیزات فرآیندی و حرارتی ، همواره با قوی ترین شرکت های خارجی به رقابت پرداخته و گامی مهمی در جهت جهش تولید و توامند سازی داخلی کشور عزیزمان ایران برداشته است . لازم به ذکر است تیم مهندسی شرکت کارا صنعت تدبیر پایا درطراحی محصولات از نرم افزارهای بومی و داخلی استفاده می کند. 

رضایتنامه های عملکرد محصولات کارصنعت تدبیر پایا دلیل روشنی بر این ادعا است که این شرکت توانسته در بسیاری از پالایشگاه ها ،پتروشیمی ها ، نیروگاه ها ، کارخانه جات صنایع غذایی  صنایع معدنی و فولادی ، نیازاین مجموعه ها به خارج از کشور را در تامین تجهیزات برطرف سازد و کیفیتی شایسته عرضه نماید. امید است با پیشبرد اهداف جهش تولید توسط شرکت کاراصنعت تدبیر پایا ،این توامند سازی داخلی روز به روز افزایش یابد. 

 

 

 

 

نظر بدهید