تولید

کارا صنعت تدبیر پایا

بخش تولید کاراجت را بیشتر بشناسیم 

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا با تکیه بر دانش فنی کارکنان خود، توانسته با افتخار برای تمامی محصولات خود، کلیه مراحل طراحی و ساخت را بدون نیاز به عامل خارجی، اجرا کند. 

لازم به ذکر است که تولید در این شرکت منطبق بر استاندارد DIN EN ISO 9001:2000 صورت می‌پذیرد، که بخش جدایی ناپذیر پروسه كنترل كیفیت جامع TQC می‌باشد. همچنین تکنولوژی به کار رفته در تولید محصولات این شرکت بر اساس آخرین استانداردهای جهانی و مطابق با مقررات ایمنی و عملکرد طراحی می‌گردند. 

کارا صنعت تدبیر پایا همواره با پایبندی به شعار "متعهد به بالاترین کیفیت" در مسیر جهش تولید گام برداشته است و در این راه  توانسته با تلاش بی‌وقفه و برنامه‌ریزی مدون به ظرفیت‌های ذیل دست پیدا کند. از جمله این ظرفیت‌ها می‌توان به:

* ظرفیت تولید سالانه 200 دستگاه پمپ خلاء یا اجکتور

* ظرفیت تولید سالانه 1000 عدد تله بخار(انواع تله های بخار) 

* ظرفیت تولید سالانه 300 تن سایلنسر 

* ظرفیت تولید سالانه 500 تن نگهدارنده فنری لوله یا اسپیرینگ هنگر 

* ظرفیت تولید سالانه 100 دستگاه کندانسور 

اشاره کرد. کارا صنعت تدبیر پایا، با ساخت و تولید تجهیزات مکانیک ثابت مانند اجکتورها، از جمله اجکتورهای بخار، اجکتورهای مایع، اجکتورهای جامد، اجکتورهای خلاء و  سیستم‌های تولید خلاء یا وکیوم پکیج، انواع تله‌های بخار(مانند تله‌های بخار مکانیکی-تله‌های بخار ترمواستاتیکی-تله‌های بخارترمودینامیکی)، انواع سایلنسرها یا صدا خفه کن‌ها، انواع ساپورت‌های فنری لوله یا اسپیرینگ هنگر و چندین تجهیز ثابت مکانیکی دیگر(در صورت تمایل می‌توانید لیست محصولات ما دراینجا مشاهده کنید.) گام مهمی در راستای رفع نیاز کشور برداشته است. اهمیت ساخت و تولید این تجهیزات آنجایی دو چندان می‌شود که تولید و ساخت برخی از مدل‌های تجهیزات ذکر شده صرفا درانحصار شرکت‌های خارجی بوده که گاها نیاز واحد‌های نفت، گاز و پتروشیمی کشور توسط این شرکت‌های خارجی برطرف می‌شد. اما کارا صنعت تدبیر پایا با تلاش در تحقیق و توسعه و اعتماد به جوانان این کشور، بیش از 25 سال است که توانسته با تولید این تجهیزات، نیاز خارجی در این حوزه را برای برخی واحد‌های نفت، گاز و وپتروشیمی برطرف سازد.

 

کارا صنعت تدبیر پایا

تست عملکرد

یکی دیگر وجه تمایزات این شرکت، استفاده از بروزترین تجهیزات تست جهت کنترل تولید، بهبود عملکرد محصولات فعلی و همچنین توسعه محصولات جدید می‌باشد. از این رو کلیه تجهیزات قبل از ارسال در محل کارخانه مورد تست قرار گرفته و پس از اطمینان از نحوه عملکرد به مشتریان تحویل می‌گردند.

کارا صنعت تدبیر پایا، با داشتن خط تولیدی مجهز، توانسته امکان تست‌های عملکردی تجهیزات را با بروز‌ترین دستگاه‌ها در محل تولید برای مشتریان خود به ارمغان آورد. 

نظر بدهید