تحویل سیستم تولید خلاء نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

تحویل سیستم تولید خلاء نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

تحویل سیستم تولید خلاء نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه 

شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا توانسته گامی مهمی در راستای جهش تولید بردارد و با استفاده از دانش فنی جوانان این مرز و بوم اقدام به طراحی و ساخت سیستم تولید خلاء یا وکیوم پکیج کرده است. این پروژه که تماما در این شرکت به طور بومی و داخلی طراحی و ساخته شده است با پشتوانه چندین ساله تحقیق و توسعه در زمینه سیستم های تولید خلاء چند مرحله ایی صورت گرفته است. 

پس از فعالیت های مداوم تحقیق و توسعه، این شرکت مفتخر به تحویل سیتسم تولید خلاء یا همان وکیوم پکیج به گروه مپنا می باشد. شایان ذکر است که این پروژه تمامی تست های مربوطه را در حضور بازرسان گروه مپنا با موفقیت گذرانده است.

سیستم تولید خلاء

سیستم تولید خلاء و نیاز کشور

سیستم تولید خلاء یا وکیوم پکیج شامل مجموعه اجکتورها (در مورد اجکتور بیشتر بدانید) و کندانسور ها می باشد که خلاء مورد نیاز را با استفاده از اجکتورها ایجاد می کند. این تجهیز به عنوان تجهیز دانش بنیان و با استفاده از تخصص بومی طراحی و تولید می شود با توجه به اینکه این تجهیز در تمامی صنایع نیروگاهی مورد استفاده می باشد این افتخار برای کاراجت بوده است تا در زمینه تولید سیستم تولید خلاء با بزرگترین شرکت های نیروگاهی کشور از جمله گروه مپنا همکاری های متعددی داشته باشد و این نتیجه اعتماد این شرکت ها به مجموعه کاراجت می باشد. شرکت کارا صنعت تدبیر پایا با بیش از 25 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات مکانیکی ثابت مانند انواع مختلف اجکتورها، تله های بخار یا استیم ترپ، راپچر دیسک، ونت سایلنسر و سایر تجهیزات فرآیندی مکانیک ثابت، همواره در جهت رفع نیاز واردات و جهس تولید گام مهمی برداشته است و با تکیه بر فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های کشور سعی نموده تا بالاترین کیفیت را در سطح منطقه تولید کند. 

نظر بدهید