بلاگ

شبیه سازی عملکرد راپرچ دیسک کاراجت

برای آنکه درک بهتری از عملکرد راپچر دیسک داشته باشیم، شما را دعوت می کنیم تا با مشاهده این ویدئو شبیه سازی شده از عملکرد راپچر دیسک، چگونگی فشار عملکرد (برگشتی و پارگی ) را با دقت بسیار بالا مشاهده نمایید.

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با راهبری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی را دوم تا چهارم اسفند برگزار می‌کند. در دوره دوم این نمایشگاه که با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت دانش بنیان و تولیدکنندگان ایرانی برگزار شد. تفاهم نامه‌هایی به ارزش ۵ هزار میلیارد تومان امضا شد. پیش‌بینی می‌شود در سومین دوره، بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان تفاهم نامه برای حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی امضا شود. پیشنهاد می کنیم در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید.

حضور کاراجت در برنامه نوآوران شبکه خبر

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا با توجه به نقش موثر خود در جهش تولید، به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان برتر در حوزه نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی در برنامه نوآوران حضور یافت. این برنامه که به معرفی شرکت های برتر دانش بنیان می پردازد نگاهی به فعالیت ها و اقدامات انجام شده در فعالیت 26 ساله کاراجت دارد.

تحویل سیستم تولید خلاء نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا در راستای جهش تولید و توسعه هرچه بیشتر دانش بومی، پروژه سیستم تولید خلاء مربوطه به نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه را پس از انجام تست های موفق به گروه مپنا تحویل داد. چنانچه مایل هستید در این باره بیشتر بدانید، توضیحات ذیل را ملاحظه فرمایید.