Completed projects

Customer Reference List

پروژه های انجام شده 

کاراجت با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع وکیوم سیستم، اجکتور(بخار، گاز، مایع)، سایلنسر، چیلر بخار، دی سوپر هیتر، استاتیک میکسر، جت میکسر، اسکرابر، سپراتور، مبدل حرارتی و کندانسور فعالیت دارد. این شرکت در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی، شیمیایی، نفت، گاز، غذایی، نیرو و فولاد فعالیت دارد .

با توجه به نیاز روز افزون به تولید داخل، شرکت دانش بنیان کاراجت با تکیه بر دانش بومی توانسته تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت،گاز،پتروشیمی و ..... را با بالاترین کیفیت ارائه کند. 

کاراجت با تولید انواع اجکتور از قبیل اجکتور های بخار ، اجکتور مایع ، جت میکسر ها ، تجهیز بیش از ده ها واحد پالایشگاهی و پتروشیمی را بر عهده داشته است . 

همچنین شرکت کاراجت به عنوان تولید کننده پیشرو  سیستم تولید خلاء  با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ، یکی از برترین شرکت های تولیید کننده وکیوم سیستم در ایران و خاورمیانه می باشد. 

از دیگر دستاورد های شرکت کاراجت، کیفیت بالا در تولید انواع سایلنسر ، سایلنسر خطی و  ونت سایلنسر می باشد. سایلنسرهای شرکت کاراجت با استفاده از آخرین  تکنولوژی روز، تولید و در ده ها واحد صنعتی به  کار گرفته شده است. 

لیستی از خلاصه پروژهای انجام شده در لینک زیر قرار دارد. 

 

Completed projects

a List of Completed Projects