شرکت پتروشیمی شازند اراک

شرکت پتروشیمی شازند اراک


  • آدرس : ایران، اراک - کیلومتر 22 جاده بروجرد، صندوق پستی575
  • تلفن ثابت : 086-32630
  • پست الکترونیک : infoarpc@arpc.ir
  • وب : http://www.arpc.ir

شرکت پتروشیمی شازند (اراک) تولید کننده مواد پایه، پلیمری و شیمیایی می باشد. پتروشیمی شازند به علت سیاست های فنی و اقتصادی در طول اجرا مراحل و مقاطع مختلفی را پشت سر گذاشت و نهایتاً در دو فاز متمایز و مشخص اجرا و به بهره برداری نهایی رسید. فاز اول بهره برداری از واحدهای سرویس های جانبی و تاسیسات عمومی و مشترک از سال 1371 آغاز شد و واحدهای فرایندی شامل واحدهای الفین و واحدهای تولیدی پایین دستی در سال 1372 و در سال های بعد مجموعه واحدهای فرایندی در مدار تولید قرار گرفتند و در فاز دوم و سوم واحدهای نواحی 2 و 3 شامل واحدهای ذیل زنجیره تولیدات پلیمری و شیمیایی تکمیل نمودند.

شرکت کاراصنعت تدبیر پایا، این افتخار را دارد که با به کارگیری دانش فنی در حوزه تجهیزات ثابت مکانیکی، به طراحس و ساخت انواع اجکتور های بخار و اجکتورهای خلاء بپردازد. همچنین با استفاده از دانش بومی و توانمندی داخلی در راستای جهش تولید، کاراجت طراح و تولید کننده انواع مختلف تله های بخار می باشد. 

ما توانسته ایم با استفاده از شعار تعهد به بالاترین کیفیت، رضایت شرکت های بزرگ را در زمینه ارائه محصوات مختلف به آنها، کسب کنیم . محصولاتی مانند اجکتورهای بخار، اجکتورهای خلاء، تله بخار ترمودینامیکی، تله بخار ترمواستاتیکی، تله بخار مکانیکی، استاتیک میکسر، سایلنسرهای بخار، راپچر دیسک، اسپیرینگ هنگر و ساپورت های فنری و .... .