شرکت ملی صنایع مس ایران

شرکت ملی صنایع مس ایران


  • آدرس : تهران - خیابان ولی عصر - پایینتر از پارک ساعی - پلاک 2161
  • تلفن ثابت : 02182138000
  • پست الکترونیک : pr@nicico.com
  • وب : https://nicico.com/

شرکت ملی صنایع مس ایران در سال ۱۳۵۱ تحت عنوان شرکت سهامی معادن مس سرچشمه در شهر رفسنجان، تأسیس شد و در سال ۱۳۵۵ به شکل کنونی تغییرنام داد. اکنون اکثریت سهام این شرکت متعلق به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (۱۲٪)، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تأمین (۵٪) و سهام عدالت می‌باشد. شرکت ملی صنایع مس ایران در سال مالی ۱۳۹۹ حدود ۲۷هزارمیلیارد تومان سود خالص کسب نمود و به یکی از سودآورترین شرکت‌های ایران بدل گشت. این شرکت همراه مس، ۷۰۰ تن کنسانتره طلا و نقره در سال تولید می‌کند که به‌صورت خام فروخته می‌شود و هیچگاه مدیران این شرکت در اندیشه احداث کارخانه استحصال و تولید شمش خالص طلا نبوده‌اند.

کاراجت با سابقه درخشان همکاری با شرکت های بزرگ داخلی در صنایع نفت،گاز،پتروشیمی، صنایع غذایی و شیمیایی و......،  حالا بار دیگر موفق به کسب اعتماد و رضایت ازشرکت های بزرگ فعال در حوزه صنایع فولادی از جمله شرکت ملی صنایع مس ایران شده است. 

کارا صنعت تدبیر پایا تولید کننده انواع اجکتورهای بخار، اجکتورهای مایع،سیستم های تولید خلاء، انواع مختلف تله های بخار ازجمله: تله بخار ترمودینامیکی، تله بخارترمواستاتیکی و تله های بخار مکانیکی و سایر تجهیزات مکانیک ثابت، توانسته به خوبی نیاز داخلی صنایع مختلف کشور را تامین و مانع از واردات بی رویه در این حوزه شود.