سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با راهبری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی را دوم تا چهارم اسفند برگزار می‌کند. در دوره دوم این نمایشگاه که با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت دانش بنیان و تولید کنندگان ایرانی برگزار شد. تفاهم نامه‌هایی به ارزش ۵ هزار میلیارد تومان امضا شد. پیش‌بینی می‌شود در سومین دوره، بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان تفاهم نامه برای حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی امضا شود.

مدیر برند، روابط‌عمومی و مسئولیت اجتماعی هلدینگ خلیج فارس از برگزاری سومین دوره نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، در هفته اول اسفند خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود در این نمایشگاه برای داخلی سازی در صنعت پتروشیمی، تفاهم‌ نامه‌هایی به ارزش بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان امضا شود.

وی ادامه داد: از دوم تا چهارم اسفندماه سال جاری سومین دوره این نمایشگاه که در دو دوره گذشته استقبال کم‌نظیری از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندگان داخلی صنعت پتروشیمی از آن شد، در کیش برگزار می‌شود.

مرکز بین المللی همایش های کیش

“مرکز بین المللی همایش های کیش” با در اختیار داشتن سالن های چند منظوره همراه با امکانات جانبی و کاملاً مجهز در فضایی به وسعت ۱۳۰۰۰ متر مربع احداث گردیده است. این مجموعه مکان مناسبی جهت برگزاری انواع جلسات، همایش ها، سمپوزیم ها، کنگره های علمی و سایر گردهمایی ها به شمار می آید. از مزایا و امکانات ویژه این مرکز واقع شدن در محیطی آرام واقع در نوار ساحلی جزیره زیبا و مرجانی کیش است. که همراه با شرایط بسیار مناسب رفاهی، تفریحی، گردشگری، اقامتی و بهره مندی از امتیازات خاص و ویژه مناطق آزاد تجاری می باشد.

این مرکز  شامل ۶ سالن همایشی با ظرفیت های ۷۵۰، ۱۱۰ ، ۶۰ ، ۴۹ ، ۴۴، ۳۴ و اتاق های مذاکره با چیدمانهای مختلف و همچنین فضای نمایشگاهی خوب و رستورانی به گنجایش ۴۰۰ نفر و همچنین با برخورداری از امکانات قابل ملاحظه پذیرای برنامه های مختلف در سطح ملی و بین المللی می باشد.

نمایشگاه پتروشیمی کیش-کاراجت

حضور کاراجت در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل صنعت پتروشیمی

شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا، با بیش از 25 سال تجربه در طراحی و ساخت تجهیزات ثابت مکانیکی مانند انواع اجکتورهای بخار، انواع تله های بخار، ونت سایلنسر، جت میکسر و استاتیک میکسر و سبد محصولات متنوع ، توانسته افتخار همکاری با بیش از 50 واحد پتروشیمی را در کارنامه خود ثبت کند.

کاراجت با حضور در دوره های پیشین این نمایشگاه، موفق به اخذ همکاری با چندین پتروشیمی شد. همچنین کاراجت با طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز این واحد های پتروشیمی، همواره در مسیر تولید ملی گام برداشته و اقدامات مهمی در راستای ساخت داخل انجام داده است. 

امید است که ضمن توجه بیشتر صنایع به حمایت از ساخت داخل، هموراه شاهد افزایش تولید ملی در این حوزه مهم باشیم. 

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا، شما را به بازدید از غرفه خود در این نمایشگاه دعوت می کند.  

نظر بدهید