تیم ما

در تیم بزرگ کارا صنعت تدبیر پایا برای هر نیاز و چالش مشتریان و کارفرمایان، متخصصان و کارشناسانی وجود دارد تا با آموزش‌های فراگرفته آن‌ها را حل نمایند. تیم ما با بهره‌گیری از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر ایران در حرفه‌های مرتبط با آن، همواره به عنوان پیشرو در طراحی تجهیزات موردنیاز صنایع با بالاترین استانداردهای روز دنیا بوده است. شما می‌توانید اعضای تیم کارا صنعت تدبیر پایا را از این بخش مشاهده نمایید.

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی شرکت کارا صنعت تدبیر پایا پل ارتباطی این شرکت با مجموعه‌ها و کارفرمایان داخلی و خارجی می‌باشد.  واحد بازرگانی با تمامی واحدهای داخلی شرکت در ارتباط است و به نوعی واحدهای داخلی شرکت را با بخش‌های خارجی شرکت مرتبط می‌سازد. هدف اصلی این واحد، در ابتدا شناسایی نیاز مشتریان و کارفرمایان و سپس رفع نیاز آنها به منظور دستیابی به اهداف سازمانی است.

وجود واحد بازرگانی یکی از واحدهای اصلی و ستادی هر سازمان یا شرکت در جهت رسیدن به اهدافش می‌باشد. در این واحد فرایندهایی مانند بررسی استعلامات و مناقصات، شناسایی دقیق نیاز مشتریان، ارتباط با مشتریان و کارفرمایان داخلی و خارجی، شناسایی نیاز صنعت و... است.  

واحد تحقیق و توسعه

افزایش محصولات و راه‌اندازی راه‌ حل‌های فنی جدید، سنگ بنای کسب و کار اصلی ما است. نوآوری ما هیچ مرزی را نمی‌داند، بدین شکل که ما حتی از نرم‌افزار تولید خودمان استفاده می‌کنیم. طراحی سفارشی، نوآوری و تولید، به طور کلی به ما یک مزیت پیشرو در صنعت داده است. تیم تحقیق و توسعه با مهندسین با استعداد فارغ‌التحصیل شده از دانشگاه‌های برتر ایران به طور مداوم در تلاش برای بهینه‌سازی محصولات موجود و توسعه راه‌‌حل‌های جدید است.

واحد مهندسی

این تیم افتخار دارد که با بهره‌گیری از نرم افزاری‌های به روز دنیا دراین حوزه و تکیه بر دانش فنی درطراحی محصولات این شرکت همواره با قوی‌ترین شرکت‌های خارجی به رقابت پرداخته و گامی مهم در جهت جهش تولید و توانمند سازی داخلی کشور عزیزمان ایران برداشته است. لازم به ذکر است تیم مهندسی شرکت کارا صنعت تدبیر پایا درطراحی محصولات از نرم‌افزارهای بومی و داخلی استفاده می‌کند. 

رضایتنامه‌های عملکرد محصولات کارصنعت تدبیر پایا دلیل روشنی بر این ادعا است که این شرکت توانسته در بسیاری از پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها، کارخانجات صنایع غذایی، صنایع معدنی و فولادی نیازاین مجموعه‌ها به خارج از کشور را در تامین تجهیزات برطرف سازد و کیفیتی شایسته عرضه نماید.

واحد نقشه‌کشی

واحد نقشه‌کشی شرکت کارا صنعت تدبیر پایا با بهره مندی از تیمی متخصص تاکنون پروژه‌های متعددی را با طراحی‌های خاص با موفقیت به انجام رسانیده است. در این واحد از طراحی اولیه تا طراحی اصلی انجام می‌شود. هم‌چنین واحد نقشه‌کشی و مهندسی شرکت کارا صنعت تدبیر پایا باکمک یکدیگر و تکیه بر دانش فنی، توانایی طراحی انواع اجکتورها، سیستم‌های خلاء، تله‌های بخار، راپچر دیسک، مبدل‌های حرارتی و... را دارند.

واحد مدیریت پروژه

یکی از واحدهای مهم هر شرکت یا سازمانی حضور واحد مدیریت پروژه به جهت مدیریت و پیشبرد پروژه های مختلف به صورت همزمان، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه است .این واحد با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و نرم‌افزارهای مرتبط، مسئولیت انجام برنامه‌ریزی و هدایت زمانی پروژه ها، بروزرسانی و بازنگری روند پروژه ها، مدیریت منابع، پیگیری فعالیت ها و تهیه گزارشات ادواری کارگاهی و مدیریتی، مسئولیت تهیه صورت وضعیت ها و گزارشات مالی، برگزاری جلسات و پیگیری روند پیشرفت پروژه ها بر اساس نیاز مشتریان را بر عهده دارد. 

واحد کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت کارا صنعت تدبیر پایا در پایبندی به قوانین کیفیت، همواره در جهت بهبود تولید محصولات و تولید بهینه هدف اصلی خود یعنی جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان گام بر می‌دارد. اگرچه پایبندی به اجرای قوانین کیفیت ممکن است از سرعت انجام کارها بکاهد اما با مستندسازي فرآیندهاي موجود می توان بسیار راحت تر وموثرتر درجهت رفع مشکلات ایجاد شده در خط تولید اقدام کرد. از این رو بخش کنترل کیفیت بعنوان یک چشم سوم همواره در کنار مدیریت حضور دارد و وظیفه خطیر کنترل عملکرد بخش های مختلف سازمان را بر عهده دارد.

واحد تولید

شرکت کارا صنعت تدبیر پایا با تکیه بر دانش فنی کارکنان خود، توانسته با افتخار برای تمامی محصولات خود، کلیه مراحل طراحی و ساخت را بدون نیاز به عامل خارجی، اجرا کند. 

لازم به ذکر است که تولید در این شرکت منطبق بر استاندارد DIN EN ISO 9001:2000 صورت می‌پذیرد، که بخش جدایی ناپذیر پروسه كنترل كیفیت جامع TQC می‌باشد. همچنین تکنولوژی به کار رفته در تولید محصولات این شرکت بر اساس آخرین استانداردهای جهانی و مطابق با مقررات ایمنی و عملکرد طراحی می‌گردند. 

کارا صنعت تدبیر پایا همواره با پایبندی به شعار "متعهد به بالاترین کیفیت" در مسیر جهش تولید گام برداشته است و در این راه  توانسته با تلاش بی‌وقفه و برنامه‌ریزی مدون به ظرفیت‌های ذیل دست پیدا کند. از جمله این ظرفیت‌ها می‌توان به ظرفیت تولید سالانه 200 دستگاه پمپ خلاء یا اجکتور، ظرفیت تولید سالانه 1000 عدد تله بخار(انواع تله های بخار)، ظرفیت تولید سالانه 300 تن سایلنسر، ظرفیت تولید سالانه 500 تن نگهدارنده فنری لوله یا اسپیرینگ هنگر و ظرفیت تولید سالانه 100 دستگاه کندانسور اشاره کرد.

کارا صنعت تدبیر پایا، با ساخت و تولید تجهیزات مکانیک ثابت مانند اجکتورها، از جمله اجکتورهای بخار، اجکتورهای مایع، اجکتورهای جامد، اجکتورهای خلاء و  سیستم‌های تولید خلاء یا وکیوم پکیج، انواع تله‌های بخار(مانند تله‌های بخار مکانیکی-تله‌های بخار ترمواستاتیکی-تله‌های بخارترمودینامیکی)، انواع سایلنسرها یا صدا خفه کن‌ها، انواع ساپورت‌های فنری لوله یا اسپیرینگ هنگر و چندین تجهیز ثابت مکانیکی دیگر گام مهمی در راستای رفع نیاز کشور برداشته است. اهمیت ساخت و تولید این تجهیزات آنجایی دو چندان می‌شود که تولید و ساخت برخی از مدل‌های تجهیزات ذکر شده صرفا درانحصار شرکت‌های خارجی بوده اما کارا صنعت تدبیر پایا با تلاش در تحقیق و توسعه و اعتماد به جوانان این کشور، بیش از 28 سال است که توانسته با تولید این تجهیزات، نیاز خارجی در این حوزه را برای برخی واحد‌های نفت، گاز و وپتروشیمی برطرف سازد.

تست عملکرد

یکی دیگر وجه تمایزات این شرکت، استفاده از بروزترین تجهیزات تست جهت کنترل تولید، بهبود عملکرد محصولات فعلی و همچنین توسعه محصولات جدید می‌باشد. از این رو کلیه تجهیزات قبل از ارسال در محل کارخانه مورد تست قرار گرفته و پس از اطمینان از نحوه عملکرد به مشتریان تحویل می‌گردند. کارا صنعت تدبیر پایا، با داشتن خط تولیدی مجهز، توانسته امکان تست‌های عملکردی تجهیزات را با بروز‌ترین دستگاه‌ها در محل تولید برای مشتریان خود به ارمغان آورد.