برگزاری دوره اصول و فنون مذاکره

برگزاری دوره اصول و فنون مذاکره

چرا اصول و فنون مذاکره ؟ 

با توجه به اینکه شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا همکاری های موفقی با شرکت های بزرگ در حوزه نفت گاز و پتروشیمی در زمینه تولید و طراحی اجکتورهای بخار،ونت سایلنسر و تله بخار داشته است، لذا این شرکت در راستای اهداف سازمانی خود و گسترش سطح معاملات تجاری در حوزه بین الملل، اقدام به  برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان خود در زمینه بهبود گفتگو های تجاری پرداخته است . 

لازم به ذکر است که در این دوره مطالب : 

-چگونگی تعامل در روابط فردی و اجتماعی 

-انواع راهکارها برای حل مشکلات در گفتگوها 

-اصول و فنون مذاکره 

-اصول و چگونگی مذاکرات تجاری در حوزه بین الملل 

بیان شد. دکتر شاهی مدرس این دوره با تاکید بر لزوم افزایش دانش های تجاری برای تمامی شرکت های فعال در صنعت، بسیاری از تجارب ارزشمند خود را در این دوره با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشت . 

 

شرکت کارا صنعت تدبیر پای-تولید کننده اجکتور

شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور ، در حوزه بومی ساز تجهیزات پالایشگاه ها و پتروشیمی ها ، همواره به امر آموزش کارکنان خود نگاه ویژه ایی داشته است .

این شرکت با تولید و طراحی انواع مختلف اجکتور،سایلنسر های بخار یا ونت سایلنسر و بومی سازی انواع مختلف تله های بخار (استیم تراپ) ، همواره در جهت رفع نیاز های داخلی کشور و در راستای اهداف جهش تولید، به رقابت با بزرگترین شرکت های خارجی در این حوزه،پرداخته است .

همچنین این شرکت در زمینه تولید و ساخت اجکتورهای بخار،ونت سایلنسر و تله های بخار و انواع تجهیزات فرآیندی از جمله جت میکسر واستاتیک میکسر و سایر تجهیزات مرتبط در صنعت نفت مانند ساپورترها (اسپیرینگ هنگر ) همکاری با بزرگترین هلدینگ های فعال دراین حوزه از جمله شرکت مپنا و هلدینگ خلیج فارس و ......در رزومه خود دارد. 

نظر بدهید