بلاگ

ستون ماهیانه کاراجت در روزنامه دنیای اقتصاد (1401/06/27)

مهندس رسول انسان، مدیر بازرگانی و امور قراردادهای شرکت کار صنعت تدبیر پایا در ستون ماهیانه شرکت در روزنامه دنیای اقتصاد شماره 5550 مورخ 1401/06/27، از آثار احیای قریب الوقوع برجام بر صنعت ساخت تجهیزات نفت و گاز می گوید..شما می توانید بخش هایی از این مصاحبه را در قسمت توضیحات بیشتر بخوانید.

مصاحبه روزنامه دنیای اقتصاد با مدیر بازرگانی کاراجت (1401/06/01)

مهندس رسول انسان، مدیر بازرگانی و امور قراردادهای شرکت کار صنعت تدبیر پایا در مصاحبه ایی با روزنامه شماره 5529 مورخ 1401/04/26 دنیای اقتصاد، معضلات شرکت در مناقصات دولتی و غیر دولتی را بیان می کند و پیشنهادات خود را برای شفاف سازی این فرآیند و برقراری عدالت بین همه شرکت کنندگان ارائه می دهد.شما می توانید بخش هایی از این مصاحبه را در قسمت توضیحات بیشتر بخوانید.

مصاحبه روزنامه دنیای اقتصاد با مدیر بازرگانی کاراجت

مهندس رسول انسان، مدیر بازرگانی و امور قراردادهای شرکت کار صنعت تدبیر پایا در مصاحبه ایی با روزنامه شماره 5500 مورخ 1401/04/26 دنیای اقتصاد، از ظرفیت ها و توان کاراجت در کمک به صنعت نفت گفت. در این مصاحبه مسیر شرکت های دانش بنیان در راه صنعت نفت گاز و پتروشیمی کشور و همچنین چالش ها و مشکلات توسط مهندس انسان با روزنامه اول اقتصادی کشور مطرح شد. شما می توانید بخش هایی از این مصاحبه را در قسمت توضیحات بیشتر بخوانید.

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با راهبری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی را دوم تا چهارم اسفند برگزار می‌کند. در دوره دوم این نمایشگاه که با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت دانش بنیان و تولیدکنندگان ایرانی برگزار شد. تفاهم نامه‌هایی به ارزش ۵ هزار میلیارد تومان امضا شد. پیش‌بینی می‌شود در سومین دوره، بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان تفاهم نامه برای حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی امضا شود. پیشنهاد می کنیم در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید.