کاراجت در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عسلویه (پارس جنوبی)

کاراجت در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عسلویه (پارس جنوبی)

کاراجت در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی

بعد از حضور موفق شرکت دانش بنیان کارا صنعت تدبیر پایا درچندین نمایشگاه داخلی و خارجی از جمله نمایشگاه اپدیک ابوظبی و نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی منطقه آزاد کیش ، کاراجت این بار با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عسلویه ، به معرفی آخرین محصولات و گسترش همکاری های خود با شرکت های واقع در منطقه ویژه پارس جنوبی پرداخت. 

کاراجت-تولید کننده انواع تله بخار و اجکتور

دستاوردها

با توجه به تجربه طولانی مدت و موفق شرکت کاراصنعت تدبیر پایا در ساخت و طراحی انواع اجکتور ازجمله اجکتورهای بخار، اجکتورهای مایع و همچنین طراحی و ساخت سیستم های تولید خلاء یا همان وکیوم سیستم ، به عنوان بخشی از سبد محصولات دانش بنیان، این شرکت با طراحی و ساخت محصولات دیگری مانند انواع تله بخار یا استیم تراپ ، تاکنون توانسته با کسب ده ها رضایتنامه از مشتریان بزرگ خود، شعار متعهد بودن به بالاترین کیفیت را تحقق بخشد. از این رو با حضور در این نمایشگاه ، به معرفی محصولات جدید خود پرداخت. کاراصنعت تدبیرپایا با طراحی و ساخت محصولاتی مانند راپچر دیسک و سمپل کولر و با متعهد بودن به کیفیت برتر ، توانسته به عنوان رقیب جدی برای شرکت های خارجی شناخته شود.

تولید کننده تله بخار-تولید کننده راپچر دیسک -کاراجت

در راستای جهش تولید و بی نیازی سازی کشور عزیزمان ، کاراجت موفق به انجام پروژه های موفق دراین محصولات جدید خود شده است. شایان ذکر است در این نمایشگاه برخی از مدیران محترم پالایشگاه ها و پتروشیمی های کشور از غرفه این شرکت و آخرین توانمندی های کاراصنعت تدبیر پایا در حوزه های ذیل بازدید کردند : ساخت و طراحی انواع اجکتور، طراحی و تولید انواع تله بخار از جمله: تله بخار ترمودینامیکی، تله بخار مکانیکی و تله بخار ترمواستاتیکی و همچنین تولید و طراحی راپچر دیسک و سمپل کولر. 

امید است با توجه به نیاز کشور در این حوزه و تاکید بر حمایت از شرکت های دانش بنیان ، این شرکت در راستای اهداف خود همواره در این عرصه گام بر دارد.   

نظر بدهید